da li je ovo moguce?

Solarni paneli, kolektori, vetrogeneratori, stirlingovi motori, energija vetra, solarna energija i kako je iskoristiti!

Moderators: webmaster, Pronalazac, helios

medix

da li je ovo moguce?

Postby medix » Wed Aug 15, 2012 9:51 pm

aurora

Re: da li je ovo moguce?

Postby aurora » Tue Aug 21, 2012 5:48 pm

Zasto niko ne odgovori coveku? Evo Ja cu pokusati "medix". Za pocetak, pogledaj malo usporeno taj snimak. I sta vidis? Ispod lampice na produznom jedva da se vidi malo kabel koji ide u plocicu. To je najlaksi nacin. Ako ne verujes, jednostavno (u prevodu PROSTO jer je to najkoriscenija rec od 2000 god. u Srbiji) probas. I? I ispadnes "Majmun". Izvinjavam se na izrazu. Dovesti ljude u zabludu. Nista novo. Sujeta i pohlepa su sustina ljudskog bica. Ko ne zadovolji te porive pokusava barem salama ili trikovima da druge napravi budalama, ne bi li sebe izdigao nekako iznad ostalih. Svi, ali SVI koji su pogledali taj snimak (ima ih gomila na Youtube) rekli su sebi: EUREKA! Konacno znam kako da vise ne placam struju. Svaka cast prvom autoru ovog nacina dobijanja struje. Svi ostali su plagijatori. Sujeta i Pohlepa. Svi smo mi ljudi. Ajnstajnova sobarica je jednom primetila: "G-dine Ajnstajn, ala ste vi pametan covek". Ovaj joj je odgovorio: "Nisam, samo sam znatizeljan". Ti si dakle samo znatizeljan i zato te to privuklo. Lepa osobina. Treba da se ponosis s njom, za razliku od "tupana" kojima zivot prolazi u blejanju. Imas na Youtube i snimak gde jedan Rus objasnjava ovaj trik. Procesljaj malo po Youtube. "Nemoj prvu devojku da zenis". Nadam se da sam ti pomogao.

Return to “ALTERNATIVNA ENERGIJA”